adresse grethe rønning skatval
marlboro classics norge close

Handlekurv

ferdig analysert novelle
reseptpliktige legemidler i sverige close

Fraktmetoder

maurstad mina disket

hund gjør utfall RaceX Bodywear SS Jr

Swix RaceX undertøy er utviklet for den kresne idrettsutøver som søker ypperste ytelse og komfort
299 NOK

Produktnummer: 40452

Denne undertøysserien for høyintensitetssport har vunnet utallige tester gjennom årene. Dette er av mange det foretrukne undertøyet på grunn av det meget lette og særdeles elastiske stoffet. Den åpne strukturen i stoffet holder et tynt lag med isolerende luft mot huden og tilbyr samtidig formidable puste/ventilasjonsegenskaper for å motvirke overoppheting. Selvom dette er et hydrofobisk og hurtigtørkende materiale, er strukturen laget slik at den absorberer fukt fra huden og dette er en av flere grunner til at undertøyet oppleves så komfortabelt og temperaturregulerende under intens aktivitet.

Egenskaper

  • Undertøy med høy ytelse til høy aktivitet
  • Egnet til alle typer sport med eller uten andre klær utenpå
  • For ambisiøse treningsprogram eller enkel treningskomfort i hverdagen
  • Ekstrem 4-veis elastisitet Meget lav vekt Isolerende/temperaturregulerende åpen trikot Hurtigtørkende fibre Fuktabsorberende struktur Høy komfort til trening

Materiale

100% Polyester
Img 0931

hokkaido university ranking Størrelsesguide klær

ferdighus med utleiedel og garasje Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves

egen ip adresse

Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

kaffe på trappa Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

santali orkrster sang GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

koffeinfri økologisk pulverkaffe Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

hero super league GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066

nare hedri ya ali ya ali naat mp3

A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

månen er ost * Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

professor forskning undervisning 45 create Skriv en omtale