estimate at completion graph
baby jogger city tour trille close

Handlekurv

richard bugge andersen
prikkende og stikkende fornemmelse close

Fraktmetoder

terratech free download

overdrive film completo in italiano Motion packable jacket M

tall building in india Kompakt, lett og vindavvisende multisport treningsjakke for men

999 NOK

Produktnummer: 12291

drangedal sparebank porsgrunn SWIX Motion packable jacket er en enkel og smart jakke til utendørs trening og konkurranse. Jakken er meget lett og som navnet tilsier; komprimerbar, men den gir god beskyttelse mot kjølende vind i de opplevde 8-10 månedene med høstvær. Den hardføre overflaten og god riv-styrke gjør den også egnet til å ta stien gjennom skogen. Fold sammen og ta den med i baklommen på vår nye Motion Half Zip, som ekstra beskyttelse om sola skulle forsvinne underveis på tur og erstattes med kald vind fra nord.

Egenskaper

  • Lett og komprimerbar multisport windbreaker
  • For utendørs trening gjerne som kompakt vindforsterkningsjakke i sekken
  • Til aktive menn som trener mye ute
  • Lett, komprimerbar og vindavvisende, litt transparent
Img 0931

dele to desimaltall Størrelsesguide klær

vor lenge lever tarantel Her finner du størrelsesguide til våre klær, hansker og votter:

Gloves

turbosmart ultragate 38mm wastegate

Junor (age)JuniorWomanMenUnisexCircumference (cm)Length (cm)Size(inch)
7 - 8S10,513,84
9 - 10MXS1314,95
11 - 12LSXSXS15,5166
13 - 14XLMSS1817,17
LMM20,518,28
XLLL2319,39
XLXL25,520,510
XXLXXL2821,511

Lenght measurement:

kort sammendrag av sult knut hamsun Measure from the bottom edge of palm to the tip of your middle finger to determine your "finger length" size.

donkey kong nintendo race GloveSize_lenght_medium.png#asset:6062

Width measurement:

kanal 10 direkte Wrap a tailors measuring tape around your dominant hand just below knuckles, excluding your thumb, and make a fist. This measurement is your "hand with" glove size.

jubalaand news com GloveSize_With_medium.png#asset:6061

Women

SizesXSSMLXL
sizeguide_body_woman_medium.png#asset:6063A - Body length - cm160-163164-167168-171172-175176-179
B - Chest - cm838794100106
C - Waist - cm6268748086
D - Hip - cm879398104110
E - Inseam - cm7577798183
F - Sleeve length* - cm7476788082

Men

SizesSMLXLXXL
sizeguide_body_man_medium.png#asset:6066

michail giannakos ntnu

A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193

Junior

Sizes6 - 88 - 1010 - 1212 - 1414 - 16
sizeguide_body_child_medium.png#asset:6067
A - Body length - cm116-122128-134140-146152-158164-170
B - Chest - cm6367717579
C - Waist - cm5759626670
D - Hip - cm6569737679
E - Inseam - cm5761657076
F - Sleeve length* - cm5964697479

flanders red ale * Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

opp gledes alle gledes no tekst create Skriv en omtale